Xiaomi Mi Smart Sensor Set - Chytrá domácnost

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

 

nenápadný, minimalistický design, komplexní zabezpečení domu i bytu, vzdálená komunikace přes aplikaci Mi Home

 

Zabezpečit svůj dům či byt je velmi důležité. Nemusíte si však kvůli tomu pořizovat drahé alarmy. Xiaomi Mi Smart Senzor Set, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, je dokáže nahradit.

Maximální ochrana pro váš dům i byt

Zabezpečovací systém Xiaomi Mi Smart Sensor Set spolehlivě ohlídá váš dům či byt. Systém komunikuje s chytrou mobilní aplikací Mi Home,která vám ihned pošle zprávu o otevření okna, dveří či pohybu v místnostech.

Jednotlivé díly tohoto zabezpečovacího systému nemusíte nijak nastavovat. Stačí rozmístit senzory a pouhým jediným stisknutím dálkového spínače aktivovat celý systém. Obavy, že jednotlivé díly budou působit rušivě v interiéru, jsou zbytečné. Díky minimalistickému designu zapadnou do každého interiéru.

Gateway – hlava celého systému

Hlavou celého zabezpečovacího systému je Getaway, řídící jednotka. Můžete k ní připojit nejen všechny senzory celého systému, nýbrž i další chytrá zařízení společnosti Xiaomi. Jednotlivé senzory neustále komunikují s Gateway. Informace o aktuálním stavu putují do aplikace Mi Home. Při zaznamenání pohybu a při změně teploty nebo vlhkosti systém spustí alarm, zašle vám o tom informaci do vašeho smartphonu. Zvuk alarmu nemusí být pro všechny senzory stejný. Můžete si zvolit pro každý senzor jiný zvuk alarmu.

Bdělí hlídači

Senzory jsou bdělými hlídači, kterým neunikne žádný detail. Senzor dveří a oken neustále hlídá okolí dveří i oken. Senzoru pohybu neunikne žádný pohyb. Řídící jednotka, se kterou senzory neustále komunikují, vám přes aplikaci Mi Home pošle informaci o dění. Pokud se děje něco nezvyklého, spustí alarm.

Senzor teploty a vlhkosti má na starosti sledování teploty a relativní vlhkosti v místnosti. Senzor je velice přesný, teplotu v místnosti měří s přesností 0,3 °C a vlhkost vzduchu s přesností 2 %.

Chytré ovladače

Chytrá zásuvka je šikula, kterým můžete dálkově ovládat jakékoliv elektrické zařízení. Přes aplikaci Mi Home vypnete přívod energie do nepotřebných zařízení, když nejste doma.

Pomocí chytré zásuvky můžete také sledovat spotřebu energie příslušných domácích spotřebičů.

K ovládání chytré domácnosti nepotřebujete hledat ve smartphonu nastavení daného prvku. Chytrou domácnost můžete ovládat také pomocí chytré kostky. Vezmete kostku do ruky, provedete s ní určitý pohyb. Prvek chytré domácnosti okamžitě zareaguje podle pravidel, která jste předdefinovali.

Bezdrátový switch je další způsob ovládání chytré domácnosti. Ovladač spárujte s aplikací, nastavíte požadované akce (například zapnout klimatizaci, spustit alarm). Potom stačí ovládat jednotlivé prvky chytré domácnosti pouhým dotykem prstu.

 

 

 

Klíčové vlastnosti

  • Komplexní zabezpečení domu, bytu

  • Nenápadný, minimalistický design

  • Sleduje otevření oken, dveří, pohyb, teplotu i vlhkost v interiéru

  • Komunikuje vzdáleně přes aplikaci Mi Home

  • Kompatibilní se zařízeními chytré domácnosti značky Xiaomi

 

 

Více zde:  https://www.kimgroup.cz/domovni-alarmy/xiaomi-mi-smart-sensor-set/