Xiaomi MiBand 2 - nabízíme nejlepší cenu na trhu

XIAOMI MIBAND 2 BLACK

Špičková kvalita za příznivou cenu – to je fitness náramek Xiaomi MiBand 2 Black, který najdete v nabídce společnosti Kim Group. Co vám může tento nenápadný a elegantní fitness náramek nabídnout?

 

Váš společník pro zdravý životní styl

 

Fitness náramek Xiaomi MiBand 2 Black ocení především sportovci a další vyznavači zdravého životního stylu i ti, kteří se pro tento styl teprve rozhodli. Pro ně je tento chytrý náramek společnosti Xiaomi skvělým společníkem, který je bude provázet 24 hodin denně. Dohlédne na váš pohybový režim i na kvalitu vašeho spánku. S dokonalou přesností zaznamená vaše kroky, vaši rychlost i váš tep. A nejen to.

 

Dokáže také rozeznat druh vaší pohybové aktivity, kterou zaznamenává s doslova detailní a ohromující přesností. Samozřejmostí je mapování terénu, ukáže vám například, kolik kroků, jakou rychlostí a jak dlouho jste šli do kopce. Nevíte, zda se vaše tepová frekvence pohybuje v aerobním či anaerobním pásmu? Fitness náramek Xiaomi MiBand 2 Black vám to ukáže a navíc vám zobrazuje aktuální hodnotu vaší tepové frekvence.

 

Přistihnete se, že jste zapomněli na pohyb a sedíte několik hodin u počítače? Chytrý náramek Xiaomi MiBand 2 Black vás po určité době jemným zvukem upozorní, že příliš dlouho sedíte a je čas na pohyb. Pokud se pouze protáhnete a opět si sednete, náramek to pozná a nabídne vám dokonalý přehled o veškerých vašich pohybových aktivitách, včetně času, ve kterém jste je provozovali. A dokonce vám nabídne i přehled o tom, kolik kalorií jste při dané pohybové aktivitě spálili.

 

Ke zdravému životnímu stylu kromě dostatku pohybu patří také kvalitní spánek. I o ten se tento chytrý náramek stará. Nejenže monitoruje kvalitu vašeho spánku. Nabídne vám také detailní a přesnou statistiku. Kromě výsledků vám zobrazí i doporučení, co je třeba zlepšit a jak. Tento náramek vám může posloužit i jako budík.

 

Špičkový OLED displej a univerzální design

 

Veškeré důležité informací se zobrazují na displeji s technologií OLED. Tato technologie poskytuje kvalitní obraz a výbornou čitelnost a to i na přímém slunci. Displej navíc podtrhuje atraktivnost tohoto elegantního náramku. Oceníte rovněž nenápadný a současně elegantní design, který dělá z tohoto fitness náramku univerzální doplněk.

 

Odolný a úsporný

 

S tímto náramkem společnosti Xiaomi můžete jít bez obav do sprchy, Je totiž vybaven certifikací certifikací IP67, která poukazuje na jeho odolnost vůči vodě. Náramek rovněž odolá prachu, škrábancům, korozi i pádům. Neuškodí mu ani teplota -20°C nebo teplota 70°C.

Uživatele potěší i jeho úspornost energie. O tu se stará baterie s kapacitou 70 mAh, která vydrží bez nabití až 20 dní.

 

Stabilní připojení

 

Naprostou samozřejmostí je rozhraní Bluetooth, která vám zajišťuje stabilní připojení. Náramek vás nejen upozorní na příchozí hovory, textové zprávy a další důležité informace. Pokud máte v blízkosti svůj smartphone, díky náramku Xiaomi MiBand 2 Black vás telefon okamžitě pozná a odemkne se, aniž byste museli zadávat otisk prstu nebo jiný kód. Náramek spolupracuje s operačními systémy Android verze 4.4 a vyšší, iOS verze 7 a vyšší.

Navíc nabízíme nejlepší cenu na trhu a náramek můžete koupit zde:

https://www.kimgroup.cz/chytre-naramky/xiaomi-miband-2-black/

Klíčové vlastnosti

  • Přesný krokoměr a senzor srdečního tepu

  • Přesné monitorování spánku

  • OLED displej s výbornou čitelností i na přímém slunci

  • Vysoká výdrž na jedno nabití

  • Odolný vůči vodě, prachu, pádům, korozi i škrábancům

  • Nenápadný, univerzální elegantní design

  • Upozornění na příchozí volání a další důležité informace

  • Rozhraní Bluetooth

  • Spolupráce s operačními systémy Android verze 4.4 a vyšší, iOS verze 7 a vyšší