XIAOMI MIJIA 2 - INDUKČNÍ RÝŽOVAR

Xiaomi MiJia 2 - Indukční rýžovar

 

technologie mikro-tlakového ohřívání, automatické programy vaření, rovnoměrné vaření všech ingrediencí, možnost ovládat pomocí aplikace, snadné čištění

Pod pojmem rýžovar si mnohý z nás představí zařízení pro vaření rýže. Rýže však není pouze bílá, loupaná rýže a neloupaná rýže, nazývaná natural. Druhů rýže je mnohem více. Navíc Xiaomi MIJa 2 – Indukční rýžovat, který je součástí pestré nabídky společnosti Kim Group, slouží nejen k vaření rýže. Můžete v něm připravit mnoho dalších chutných jídel, jejichž součástí není rýže.

S chytrým rýžovarem Xiaomi MIJa 2 si zamilujete rýži

Dušená rýže jako příloha, rizoto, rýžová kaše, rýžový nákyp – tak zní obvykle výčet jídel z rýže v naší kuchyni. S tímto však bude konec, pokud si u nás koupíte Xiaomi MIJa 2 – Indukční rýžovat. Rýže v něm připravená chutná naprosto jedinečně. Tento rýžovar totiž využívá špičkovou technologii mikro-tlakového ohřívání, což zajišťuje rovnoměrné vaření rýže i všech dalších ingrediencí. Vnitřní litinová nádoba zaručuje naprostou tepelnou stabilitu a magnetickou pružnost.

S tímto rýžovarem objevíte tajemství asijských kuchyní i velkého množství druhů rýže jako jejich hlavní ingredience. Každý druh rýže se vaří jinak a s tím si tento rýžovar společnosti Xioami znamenitě poradí.

Nepřeberné množství způsobů jak uvařit rýži

Tento rýžovar společnosti Xiaomi vám předvede, že existuje velké množství způsobů, jak uvařit rýži, aby měla jedinečnou, lahodnou chuť. Rýžovar obsahuje automatické programy pro vaření, stačí přidat do hrnce vodu a rýži, vybrat si požadovaný program a nechat rýžovar pracovat. Výsledkem bude například pevná či naopak lepkavá rýže, v závislosti na programu, který si zvolíte.

Rýžovar lze ovládat také dálkově pomocí bezplatné aplikace MiJia ve vašem smartphonu. Zavítali jste do některého ze speciálních obchodů s asijskými potravinami, přinesli jste si odtamtud rýži a nevíte, jak jí správně uvařit? Aplikace MiJia vám poradí. Stačí načíst čárový kód na obalu rýže a všechna tajemství její přípravy vám budou odhalena.

Aplikace ví nejen, jak dlouho má být rýže či jiné jídlo vařeno. Pozná také, pokud zapomenete přidat nějaké přísady a připomene vám to, S její pomocí můžete také navštívit interaktivní online platformu, kde si můžete vyměňovat recepty, naučit se recepty z celého světa a sdílet pokroky ve vaření.

Možnost načasování vaření a informace na LED panelu

Pomocí aplikace MiJia si můžete nastavit čas, kdy chcete vařit rýži. K tomu, abyste věděli, co se děje uvnitř rýžovaru není nutné sledovat aplikaci. O tom vás rychle a přesně informuje také panel senzorů LED. Pokaždé, když rýžovar provádí daný úkon, uslyšíte signál.

Jednoduché čištění

Čištění rýživaru je velice snadné. Stačí vyjmout nádobu na vaření rýže a opláchnout jí vodou. K jejímu perfektnímu očištění vám stačí voda, žádné čisticí prostředky nepotřebujte. Žádné přilnutí ani následné otravné drhnutí. Nádoba je totiž vyrobena z japonského kovu Daikin s nelepivým povlakem. Pokud vaříte v rýžovaru polévku, nestane se vám, že by se rozlila přes jeho okraje. O to se postará design tohoto rýžovaru.

Xiaomi MIJa 2 – Indukční rýžovat se stane perlou vaší kuchyně.

Klíčové vlastnosti

  • Špičková technologie mikro-tlakového ohřívání

  • Umožňuje vařit nejen rýži, ale například také polévky, vejce a další jídla

  • Automatické programy vaření

  • Všechny ingredience jsou připraveny rovnoměrně

  • Panel senzorů LED zobrazující rychle a přesně informace o tom, co se děje v rýžovaru

  • Možnost propojit se smartphonem a ovládat pomocí bezplatné aplikace MiJia

  • Nádoba je vyrobena z japonského kovu Daikin s nelepivým povlakem

  • Snadné čištění

 

Více na:  https://www.kimgroup.cz/ryzovary/xiaomi-mijia-2-indukcni-ryzovar/