XIAOMI NINEBOT MINI – pro skvělý zážitek z jízdy

Omrzel Vás Segway? Vyzkoušejte XIAOMI NINEBOT MINI, který najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group.  

Nasedněte a vyjeďte si za dobrodružstvím

Se samovyvažovacím vozítkem XIAOMI NINEBOT MINI si vychutnáte rychlou jízdu. Toto vozítko je totiž čtyřikrát rychlejší než chůze. Poradí si i s překážkami, zdolá až 15°svah. Díky speciálně navrženému algoritmu perfektně rozezná podmínky i terén, na kterém se pohybujete.

 Když se přiblížíte k překážce, NINEBOT MINI okamžitě zvýší výkon. Pečlivě zkonstruované podložky a podvozek vysoký 9 cm tlumí nárazy. S XIAMOMI NINEBOT MINI můžete bez obav vyrazit i do deště. Je totiž vybaven certifikátem stupně krytí IP54.

Radost z jízdy Vám nezkazí vybitá baterie. Na jedno nabití vydrží až 22 km jízdy.

Postavte se a jeďte!

Nemusíte dlouhé hodiny studovat návod, postavte se na XIAOMI NINEBOT MINI a jeďte. Během několika minut budete mistrně ovládat jízdu tímto samovyvažovacím vozítkem.

 O Vaši rovnováhu během jízdy se postará spousta senzorů, které zachytí i ty nejjemnější pohyby. Kromě senzorů je za Vaši rovnováhu zodpovědná také inovativní řídící jednotka Leansteer® ovládaná koleny, díky níž naprosto přesně řídíte svůj NINEBOT MINI.

XIAOMI NINRBOT MINI Vám rozumí

Postupem času se stále zdokonalujete ve svém řidičském umění. Nejste však sami. NINEBOT MINI se průběžně učí také s cílem usnadnit Vám jízdu. Za jeho schopností učit se stojí chytrý samoučící algoritmus. Tento algoritmus zpracovává informace od senzorů, které ustavičně snímají váhu, pohyb, rychlost, teplotu a výkon.

XIAOMI NINRBOT MINI Vás ohromí svým vybavením

XIAOMI NINEBOT MINI si Vás získá svým designem. Přestože je kompaktní, je lehký a velice skladný. Může se pochlubit také velkou odolností, kterou mu zajišťuje slitina hořčíku, sloučenina používaná v leteckém průmyslu. Samozřejmostí jsou protiskluzové pneumatiky. Rám je navíc natřen ochrannou vrstvou, odolnou vůči korozi.

Automatický systém rozsvícení barevných LED světel je nejen vizuálně působivý, zajišťuje také Vaši větší bezpečnost. Systém svícení tvoří automatická přední světla a koncová LED světla. Barva světel se během jízdy mění, při výchozím nastavení je modrá, během zatáčení se mění na žlutou a při brzdění se změní na červenou.

Ovládejte NINEBOT MINI smartphonem

Spárujete-li NINEBOT MINI s Vaším smartphonem, můžete ho dálkově ovládat. Tímto způsobem se v okamžiku promění na obří auto na dálkové ovládání. Váš chytrý telefon Vám poslouží také jako klíč k tomuto vozítku. Pokud se Vám ho někdo pokusí ukrást, NINEBOT MINI okamžitě spustí alarm a pošle Vám textovou zprávu s upozorněním na Váš telefon.

Klíčové vlastnosti

  • kompaktní, současně lehký a skladný
  • snadné ovládání
  • samoučící algoritmus
  • poradí si s překážkami i s deštěm
  • zvládne svah se sklonem až 15°
  • čtyřikrát vyšší rychlost než chůze
  • velká výdrž baterie
  • protiskluzové pneumatiky
  • automatický systém rozsvícení barevných LED světel
  • možnost dálkově ovládat smartphonem

https://www.kimgroup.cz/elektrokolobezky-2/xiaomi-ninebot-mini-black/

https://www.kimgroup.cz/elektrokolobezky-2/xiaomi-ninebot-mini-white/