Xiaomi Redmi 6 4GB/64GB Global - Váhate, jestli je to ten pravý pro vás?

Xiaomi Redmi 6 4GB/64GB Global

Atraktivní design, 5,45palcový displej s poměrem stran 18:9, obraz v rozlišení HD+, zadní duální fotoaparát s rozlišením 12Mpx + 5Mpx s automatickým ostřením a LED bleskem, umělá inteligence na úpravu fotografií, vysoký výkon, štědrá kapacita baterie

Jedním z nejoblíbenějších chytrých telefonů, které najdete v pestré nabídce společnosti Kim Group, je telefon Xiaomi Redmi 6 4GB/64GB Global Tento smartphone společnosti Xiaomi je kombinací vysoké kvality a příznivé ceny.

Telefon, který vám padne doslova do ruky

Na smartphonu Xiaomi Redmi 6 4GB/64GB Global vás okamžitě zaujme jeho štíhlé, pěkně tvarované tělo, útlý pás i zaoblené rohy. Atraktivní design skvěle doplňuje velký, 5,45palcový displej pokrývající přes 80 % čelní plochy telefonu. Širokoúhlý poměr stran displeje 18:9 opticky zvětšuje jeho velikost.

Na tento telefon je radost se podívat i po jeho zapnutí. Jeho displej vám nabídne obraz v rozlišení HD+. Díky nadstandardní kvalitě obrazu i velikosti displeje si můžete doslova vychutnávat hraní her i sledování svých oblíbených filmů či videí a další aktivity.

Pro nadšence do fotografování

Tento dotykový telefon potěší příznivce fotografování. Mohou se těšit na zadní duální fotoaparát s rozlišením 12Mpx + 5Mpx s automatickým ostřením a LED bleskem. Snímač fotoaparátu je navíc vybaven nadprůměrně velkými jednotlivými pixely, díky nimž zachytíte více světla i živých barev a to i za nepříznivých světelných podmínek.

Pomocí tohoto fotoaparátu můžete vytvořit umělecké snímky s rozostřeným pozadím. Nejste-li spokojeni s výsledným snímkem, můžete ho dodatečně upravit pomocí umělé inteligence. Nezklame ani přední kamera s rozlišením 5Mpx, se kterou pořídíte vysoce kvalitní selfie.

Výkon, na který se můžete spolehnout

O vysoký výkon a rychlý i plynulý chod tohoto elegána se stará procesor Mediatek Helio P22. Bez problému zvládne plynule zpracovávat i velmi náročné úkoly, jako je hraní náročnějších her i spouštění více aplikací najednou.

Nevšední zážitky s tímto telefonem vám nezkazí vybitá baterie. Tento smartphone je totiž vybaven baterií, která vládne štědrou kapacitou neuvěřitelných 3 000 mAh.

Jedinečné zážitky mohou být narušeny nedostatkem paměti, to se však u tohoto telefonu společnosti Xiaomi nestane. Kromě slotu pro dvě SIM karty nabízí nezávislé místo pro paměťovou kartu s kapacitou až 256 GB.

Důraz na bezpečí

Společnost Xioami myslí na bezpečí uživatelů svých výrobků, proto vybavila tento telefon senzorem pro rozeznávání obličeje. Je konec s pamatováním si hesel, tento chytrý telefon odemknete jednoduše pomocí svého obličeje. K dispozici je navíc čtečka otisků prstů. O bezpečnost se stará také verze operačního systému Android Oreo, která nabízí i různé užitečné funkce.

Nezapomeňte svůj mobil chránit tvrzeným sklem na displeji a ochranným pouzdrem. Za pár korun si ušetříte spoustu starostí! Skla i pouzdra nabízíme za nové příznivé ceny.

 

Klíčové vlastnosti

  • Atraktivní design

  • Velký, širokoúhlý displej s poměrem stran 18:9

  • Duální fotoaparát s rozlišením 12Mpx + 5Mpx s automatickým ostřením a LED bleskem

  • Vysoký výkon i štědrá kapacita baterie, která činí 3 000 mAh.

  • Nezávislé místo pro paměťovou kartu s kapacitou až 256 GB.

  • Možnost odemykat pomocí obličeje i pomocí otisků prstů

  • Verze operačního systému Android Oreo

 

 

Tento špičkový telefon si můžete koupit na:   https://www.kimgroup.cz/vyhledavani/?string=Xiaomi+Redmi+6+4GB%2F64GB+Global