Xiaomi Roborock S6 – robotický vysavač pro náročné uživatele

Krátký popis:

vysoký výkon, velká výdrž baterie, schopnost vysát podél stěn, rozeznávání koberců, schopnost vysát, zamést vytřít i vysát a vytřít současně, dokonalá orientace, možnost nastavení vysávání pro každou místnost zvlášť, možnost ovládat pomocí aplikace i hlasem

Xiaomi Roborock S6, který je součástí pestré nabídky společnosti Kim Group, je elegantní, šikovný i výkonný pomocník, který se hodí do každého bytu. Tento šikula dokáže uspokojit i nejnáročnější uživatele.

Xiaomi Roborock S6  - tichý a samostatný pomocník

Robotický vysavač Xiaomi Roborock S6 pracuje tiše, rychle a samostatně. Sám zamete, vysaje  i vytře. Funkce mopování umožňuje mokré čištění a současně vysávání. V tomto módu dokáže pracovat až 60 minut a vyčistit tak plochu o velikosti 125 metrů čtverečních. Sám si dojde i do nabíjecí stanice. Na Vás je pouze zadat mu, co má uklidit a dle jeho upozornění vyprázdnit nádobu na odpad a dolít nádobu na vodu.

K dispozici máte také funkci, umožňující neustálé ukládání dat z jednotlivých místností, což umožňuje nastavení vysávání pro každou místnost zvlášť. Lze také posílat vysavač na obzvlášť znečištěná místa, vytvářet virtuální zdi i no-go zóny.

Vysavač bude rychle a tiše sám plnit Vaše pokyny. V práci ho neruší vybitá baterie ani nedostatečný objem nádobek pro odpad i pro vodu. S baterií o kapacitě 5 200 mAh vydrží na jedno nabití pilně pracovat zhruba 150 minut. Dostatečný je také objem nádob, nádoba pro odpad má objem 500 ml a nádoba pro vodu 140 ml. Poradí si i s překážkami, jeho měkčená kolečka překonají až 2 cm překážky.

Oceníte také podporu chytrého asistenta Google i asistentky Alexy od Amazonu .Díky této podpoře můžete svého pomocníka ovládat pouhým hlasem. Dalším způsobem ovládání je propojit ho se smartphonem a ovládat pomocí mobilní aplikace Xiaomi Mi Home.

Výkonný motor NIDEC

Za vysokým výkonem tohoto šikuly stojí motor japonské značky NIDEC, který disponuje sacím tlakem až 2000P a za minutu pojme 0,67m3 vzduchu. Tento úctyhodný výkon z něho dělá jednoho z nejvýkonnějších robotických vysavačů.

Větší sací síla však neznamená větší hluk. Vysavač je totiž vybaven tichým uzávěrem z bavlny a pórovitým vzdušným sítem. Toto vybavení snižuje jeho hlučnost z původních 54-67 dB na zhruba 50 dB, které dosahuje při nejvyšším výkonu.

Tento robotický vysavač je nejen výkonný, je také velice precizní. Díky HEPA filtru zachytí i ty nejjemnější částice. Volné umístění hlavního kartáče k vysavači mu umožňuje volný pohyb ve svislé ose a zajistit tím správný přítlak na všechny typy koberců a podlah.

Inteligentní pomocník, který umí i předvídat

Xiaomi Roborock S6 je velice inteligentní. Jeho 14 senzorů mu umožňuje dokonalou orientaci v jakémkoliv interiéru. Výhodu představuje i jeho výška, která činí necelých 10 cm, což mu umožňuje hravě uklidit i pod nábytkem. Tento šikula umí rozeznat podlahu od koberce a podle toho přizpůsobí režim sání.

Prostor těsně u stěny často zůstává nevysátý, to však neplatí pro vysavač Xiaomi Roborock S6. V jeho nitru se totiž skrývá senzor, díky němuž při vysávání udržuje od stěny přesnou vzdálenost 10 mm. Ke slovu přichází také rychle rotující boční kartáč, který důkladně vymete prostor podél stěny a zajistí tak vysátí všech míst.

Tento robotický vysavač společnosti Xiaomi umí také předvídat. K tomu je vybaven vylepšeným algoritmem SLAM. Tento algoritmus simultánní lokalizace a mapování je využíván u některých autonomních vozidel. Algoritmus vytvoří mapu místnosti na základě dat získaných z laserového senzoru vzdálenosti, gyroskopu, rychloměru a akcelerometru. Vysavač naprosto přesně pozná svou přesnou polohu na mapě a bezpečně naplánuje trasu vysávání.

Klíčové vlastnosti

  • Motor japonské značky NIDEC, který disponuje sacím tlakem až 2000P
  • Maximální hlučnosti pouze 58 dB
  • Vysaje, zamete, vytře, umí také současně vysávat a vytírat
  • Samostatnost, preciznost
  • Velká výdrž baterie
  • Chytré plánování trasy, virtuální zdi a no-go zóny
  • Možnost samostatného nastavení pro jednotlivé místnosti
  • Ovládání pomocí aplikace Xiaomi Mi Home
  • Ovládání hlasem pomocí asistenta Google i virtuální asistentky Alexy

 

https://www.kimgroup.cz/roboticke-vysavace-3/xiaomi-roborock-s6-black/

https://www.kimgroup.cz/roboticke-vysavace-3/xiaomi-roborock-s6-white/