Zapojíme se i do letošního ročníku Black Friday

Black Friday si získal v naší republice velkou oblibu. Do tohoto svátku slev se zapojuje stále více obchodů. U nás v Kim Group se do tohoto svátku zapojujeme již několik let. Ani letos nebudeme chybět.

Začalo to v USA

První Black Friday se konal v roce 1966 v USA, den pi Dnu díkůvzdání. Den díkůvzdání se slaví vždy čtvrtý čtvrtek v listopadu. Po něm následují volné dny a právě toho obchodníci využili a zavedli Black Friday, masivní snížení cen, slevy i doprodeje. Tento svátek slev se stal velmi oblíbeným nejen mezi Američany, postupně se rozšířil do dalších zemí.

Black Friday k nám přišel z USA, v rice 2011 zahájila v naší republice první Black Friday společnost Apple. Postupně se k ní přidávaly další firmy, značky i obchody. A spolu s nimi i my, Kim Group.

Letošní Black Friday

Black Friday je svátek, kdy padají ceny. Začíná vždy čtvrtý pátek v listopadu a obvykle trvá až do nedělního večera. Obchody s chytrou elektronikou mají Black Friday i v pondělí a nazývají ho Cyber Monday.

Zapište si do svých smartphonů, diářů a kalendářů datum 29. listopadu 2019, to je datum zahájení letošního Black Friday. Tento svátek slev u nás potrvá až do pondělního večera 2. prosince 2019.

Po celou tuto dobu na vás u nás čekají zajímavé akční nabídky.

E-shop - nejlepší volba

Black Friday je ve znamení nejen velkých slev, ale také velkých front a tlačenic. Nemusíte stát dlouhé fronty v přeplněných obchodech, zajímavé akční nabídky si můžete vybírat i z pohodlí domova.
Na našich webových stránkách si objednáte zboží za zajímavé ceny během chvilky. Vybíráte v klidu, z pohodlí domova. Nečekají vás žádné fronty ani tlačenice.

Těšíme se na vás!
Váš Kim Group

 https://www.kimgroup.cz/