Žhavé předjarní novinky velkoobchodu Kim Group

B2B Kim Group má ve svém skladu opět další přírůstky. Jedná se o žhavé a velmi žádané novinky. Navíc jsou za akční cenu.

Respirátory – velmi žádané zboží

Není pochyb, že v současné době patří respirátory k nejvíce žádanému zboží. Ve skladu B2B Kim Group se nacházejí dva typy respirátorů, respirátor KADI 001 – Třída ochrany FFP 2 Bílý a respirátor Mediasanex – Třída ochrany FFP 2 Černý. Jedná se o respirátory s filtrační třídou, které zachytí více než 95 % virů i bakterií. Rovněž zachytí prachové a smogové částice, aerosoly i pyl.

Respirátory si lze objednat zde

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/respirator-kadi-001-trida-ochrany-ffp-2-bily/

https://www.kimgroup.cz/dezinfekcni-gely-a-dezinfekce/respirator-mediasanex-trida-ochrany-ffp-2-cerny/

Antigenní test – nedostatkové zboží

Po antigenních testech je velká sháňka. Ve zprávách dokonce píší, že se jedná o nedostatkové zboží. V našem skladu je však antigenních testů dostatek. Jediné, co je třeba udělat, je objednat si je v našem e-shopou na našich webových stránkách. Naše testy jsou nejen účinné, jsou také pohodlné, bezpečné i bezbolestné. Jedná se totiž o testy ze slin.

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/antigenni-test-sars-cov-2-antigen-rapid-test-kit--colloidal-gold-20ks/

Kokosové mléko s příchutí coffee 330 ml – posila vaší imunity

Kromě ochrany je nutné dbát na posilování imunitního systému. V tom vám pomůže naše kokosové mléko s příchutí coffee 330 ml. Je totiž plné zdraví prospěšných látek. Zdraví prospívá i káva. Najdeme v ní nejen kofein. Káva obsahuje také antioxidanty, draslík i hořčík.

Tento lahodný a současně zdraví prospěšný nápoj si můžete objednat na

https://www.kimgroup.cz/vody/kokosova-voda-s-prichuti-coffee-330ml/

Tip B2B Kim Group – dezinfekční čistící gel na ruce – 1000 ml

Chrání nás nejen respirátory. Účinnou ochrannou je také dezinfekce. Regály velkoobchodu Kim Group obsahují různé druhy dezinfekčních prostředků. Jedním z nich je dezinfekční čistící gel na ruce – 1000 ml. Tento gel hubí bakterie a viry bez použití vody po pouhé jediné minutě. Je proto ideální pro použití například v prostředcích veřejné dopravy.

Tento gel si lze objednat na

https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/dezinfekcni-cistici-gel-na-ruce-1000ml-2/