Získat na Heurece certifikát Ověřeno zákazníky není snadné

Mnoho kladných hodnocení zákazníky na webových stránkách e-shopu nemusí znamenat, že tento e-shop je důvěryhodný. Některé e-hsopy si píšou hodnocení sami na sebe a vydávají ho za hodnocení svých zákazníků. Pokud se však některému e-shopu podařilo získat na Heurece certifikát /Ověřeno zákazníky“, je to jasná známka jeho důvěryhodnosti. Nám v Kim Group se podařilo získat dokonce zlatý certifikát. Není to vůbec snadné.

Co je certifikát „Ověřeno zákazníky“

Certifikát „Ověřeno zákazníky“ je důkazem, že e-shop, který ho získal, hodnotí kladně jeho skuteční zákazníci. Jedná se o nezávislou službu pro hodnocení nákupu v e-shopu, kterou poskytuje Heureka.cz. Hodnocení zkušenosti zákazníků daného e-shopu probíhá pomocí dotazníku spokojenosti, který jim přijde zpravidla 10 dní od objednání. Obchod může certifikát na základě těchto vyplněných dotazníků. Tento certifikát je nesmírně cenný nejen díky tomu, že otevírá další možnosti spolupráce s Heureka,cz.

Podmínky pro získání certifikátu

Získat na Heuréka.cz certifikát „Ověřeno zákazníky“ není snadné. Existují dva druhy těchto certifikátů – modrý a zlatý. Pro jejich získání nestačí být zapojen do služby „Ověřeno zákazníky“ na Heureka.cz a mít správně vložen skript. Pro získání modrého či zlatého certifikátu musí ještě splnit jednu důležitou podmínku.

Chtějí-li získat modrý certifikát, musí za posledních 90 dní získat dostatečný počet respondentů v řádu desítek hodnocení. Navíc je nutné mít minimálně 90% doporučení za posledních 90 dní.

Získání zlatého certifikátu je mnohem těžší. Podmínkou pro jeho získání je totiž nutné získat dostatečný počet respondentů v řádu stovek hodnocení.  Současně je třeba mít minimálně 97% doporučení za posledních 90 dní.

Certifikát je velmi snadné ztratit

Ani modrý ani zlatý certifikát nemá platnost na dobu neurčitou. Je velmi obtížné ho získat, zato je naopak velice snadné ho ztratit. Stačí několik ne zcela spokojených zákazníků a certifikát je ztracen.

Ke ztrátě modrého certifikátu stačí pokles spojených zákazníků pod 88 %, ke ztrátě zlatého certifikátu dokonce pokles pod 95 %.

Více informací najdete zde https://www.overenozakazniky.cz/

Nám v Kim Group se podařilo nejen získat zlatý certifikát, již dlouhou dobu se nám daří si ho udržet, což je důkaz, že poskytujeme svým zákazníkům skvělé služby. Náš zlatý certifikát „Ověřeno zákazníky“ najdete zde

 https://obchody.heureka.cz/kimgroup-cz/recenze/