Domů / Novinky / Chraňte svůj telefon před poškozením!

Chraňte svůj telefon před poškozením!

KIMGROUP - Chraňte svůj telefon před poškozením! - kimgroup    Dnešní telefony nepatří mezi levná zařízení a je tedy na místě chránit je před poškozením. Jaké příslušenství si pořídit, abyste se vyvarovali drahých oprav třeba v případě rozbití displeje po pádu?

Správná ochrana především

Na trhu je různé ochranné příslušenství, ale stěžejní je ochrana dotykového displeje a u luxusních kousků nejen skleněná záda.

Displej pod tvrzeným sklem

Nejlepším řešením pro perfektní ochranu displeje pro nové zařízení je v prvním případě tvrzené sklo. Vždyť přece nejvíce zranitelné místo telefonu je displej. Samozřejmě postačí i tenká fólie, ale sklo je pevnější a odolnější. Ochrání displej přístroje dokonce proti ostrým předmětům, jako jsou třeba klíče v kapse. Samozřejmostí je absorbce menších nárazů. Pokud to tedy myslíte s ochranou zařízení opravdu vážně, tak není lepší řešení než tvrzené sklo. Snadno se instaluje a jeho pořizovací cena je směšná oproti novému telefonu, který jste neochránili před nečekaným pádem. Nano vrstva proti otiskům a odleskům je už jen třešničkou na dortu.

Tvrzené sklo na displej svého mobilního telefonu vybírejte ZDE: https://www.kimgroup.cz/prislusenstvi/tvrzena-skla/

 

Záda v silikonovém kabátku

I záda telefonu by měla být v bezpečí. Silikonové pouzdro ochrání záda i hrany nového telefonu. Díky tomuto pouzdru ochráníte telefon proti poškození. Škrábancům i prachu už budete moci jen zamávat. Silikonový povrch bude chtít zabránit v pádu, telefon díky pouzdru drží v ruce jako přibitý. Nespornou výhodou silikonového pouzdra je, že se přizpůsobí novému zařízení, zkrátka mu bude padnout jako ulité. Rozměry telefonu se navýší jen minimálně, jelikož pouzdro je úžasně tenké. Na strach ze zahalení do pouzdra a tím pádem ztráty designu nového parťáka zapomeňte. V tomto výrobci mysleli na čirá silikonová pouzdra, kde je rozhodující průhlednost a spokojenost zákazníka.

Silikonové pouzdro na svůj mobilní telefon vybírejte ZDE: https://www.kimgroup.cz/kryty-a-pouzdra/silikonova-pouzdra/