Důležité upozornění: z důvodu dovolené dochází ke změně otevírací doby ve dnech 15.2.2020 - 23.2.2020 ZAVŘENO Veškeré objednávky, dotazy, reklamace a požadavky budeme vyřizovat zase od Pondělí 24.2. Děkujeme za pochopení.

Dejte krabici další šanci

Dejte krabici další šanci! Pomůžete tím naší planetě dýchat!

Každá krabice, které dáte další šanci, pomůže naší planetě dýchat. Z jednoho vzrostlého stromu se vyrobí 25 kg papíru, což představuje 312 krabíc o rozměrech 33x20x12cm. Pro Vaši představu se jedná o krabici, která má velikost běžné krabice od bot.

Bez stromů není kyslík

Stromy nás zbavují oxidu uhličitého a dávají nám nezbytný kyslík. Oxid uhličitý navážou do svých kmenů, listů či jehličí a díky fotosyntéze je přemění na drahocenný kyslík, který uvolní do ovzduší. Víte, že jeden hektar (10 000 m²), což je zhruba 200 stromů, vyprodukuje za jeden rok 7 až 10 tun kyslíku? Jelikož 1 kg kyslíku představuje 700 l kyslíku, při výpočtu produkce kyslíku jediného stromu během jednoho dne se dostaneme až k úctyhodnému množství 1 000 l kyslíku denně.

Máme řešení – cirkulární ekonomiku

Neomezený růst na planetě s omezenými zdroji – to je řešení, jak pomoci planetě dýchat i jak přispět k čistější planetě. Cirkulární ekonomika nezná odpad. Inspiruje se totiž přírodními ekosystémy, založenými na dokonalých a funkčních systémech organických živin.

Pro cirkulární ekonomiku jsou charakteristické funkční a nekončící cykly, ve kterých se neztrácí hodnota. Energie se totiž čerpá z obnovitelných a udržitelných zdrojů. Cirkulární ekonomika šetří přírodu, nemá negativní dopady na přírodní ekosystémy ani na lidské zdroje,

Cirkulární ekonomika v Kim Group

U nás v Kim Group krabice nevyhazujeme. Každá krabice, která k nám doputuje, poslouží jako obalový materiál. To se negativně podepisuje na jejím vzhledu, avšak vědomí, že pomáháme dýchat naší planetě a děláme jí čistější, stojí za to.

Přidejte se k nám a pomozte naší planetě dýchat!

Dělejte to jako my v Kim Group! Až k Vám dorazí naše krabice s Vámi objednaným zbožím, nevyhazujte ji. Dejte jí další šanci a pošlete jí zpět do oběhu!

Váš Kim Group

 

Zdroj pro výpočty

https://arnika.org/tvorba-kysliku