Elektro koloběžka Xiaomi

 


První půjčovna Elektrických koloběžek Xiaomi Mi Scooter 2

Nabízíme nejlepší ceny za půjčovné.

Půjčíme vám jedny z nejlépe hodnocených skládacích elektro koloběžek na našem trhu - Xiaomi Mi Scooter 2

Nejste si jisti jestli dojede vaší cestu do práce? Nebo na jiné oblíbené místo? Nebo jestli vás to bude bavit? Tak si jí půjčte a hned uvidíte.

Koloběžky si můžete půjčit na víkendový výlet nebo i na vaší dovolenou. Což je mimochodem ten nejčastější důvod.

Užijte si báječný výlet s celou rodinou nebo přáteli na elektro koloběžkách Xiaomi Mi Scooter 2 M365 .

Rezervovat si můžete koloběžky na emailu: info@kim-group.com nebo na tel: +420777752640

Kauce je 9 000 kč za jednu koloběžku.

K zapůjčení jsou potřeba dva doklady totožnosti a vratná kauce.

Pokud budete chtít koloběžky zaslat, doprava k vám je zdarma.

Využíváme dopravní služby In-Time nebo PPL.

Rezervovat si můžete koloběžky na emailu: info@kim-group.com nebo na tel: +420777752640

 

xiaomi-mi-scooter-2-black xiaomi-mi-scooter-2-white (2) xiaomi-white
1 den 349,- Kč
Delší termín Cena dohodou
Kauce 6 000 Kč

 

Koloběžky nejsou pouze určeny malým dětem. Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black umí mnohem více než obyčejná koloběžka pro děti.

Elegantní, praktická i bezpečná

V elektrické koloběžce Xiaomi Mi Scooter 2 Black se snoubí elegance s praktičností. Tato koloběžka zaujme každého, kdo hledá praktický dopravní prostředek. Pevná a vysoce odolná konstrukce umožňuje jízdu i po nerovném povrchu nebo za slabého deště. Na jedno nabití s ní můžete najet až 30 km při maximální rychlosti 25 km/hod.

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black je velice snadno ovladatelná. Na řídítkách najdete tlačítko, kterým vypnete či zapnete motor, ruční brzdu, klapku pro ovládání rychlosti a indikátor úrovně nabití s integrovanými LED diodami.

Potřebujete rychle zabrzdit? Žádný problém. O rychlé zabrzdění se postará kombinovaný brzdový systém, který obsahuje ventilovaný systém kotoučové brzdy a antiblokovací brzdový systém E-ABS. Výsledkem je hladký brzdný výkon na krátkou vzdálenost,

která činí pouhé 4 metry. Koloběžku budete mít vždy pod kontrolou

Vybitá baterie je nemilé překvapení. S touto elektrickou koloběžkou se ho však nedočkáte. Můžete jí totiž propojit s vaším smartphonem a mít tak neustále možnost kontrolovat kapacitu baterie i aktuálního dojezdu a to i během jízdy. Samozřejmostí je možnost sledovat ujetou vzdálenost a maximální rychlost.

Jízda i za tmy či mlhy

S touto elektrickou koloběžkou se nemusíte bát jezdit ani za tmy nebo mlhy. Koloběžka je totiž vybavená zadními i předními světlomety. Přední světlomety obsahují LED diody o výkonu 1,1W, které osvítí prostor až 6 metrů před vámi. Zadní světlomety se postarají o to, že vás žádné auto nepřehlédne.

Šetří energii

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 Black dokáže díky systému regenerace energie šetřit energii. Systém regenerace technologie se obvykle používá v luxusních vozidlech. Díky tomuto systému spousta kopců nemusí pro vás znamenat spotřebu spousty energie. Do kopce můžete totiž jezdit na energii, kterou máte od počátečního nabití a současně regenerovat energii z brzdění.

Skladná i snadno manipulovatelná Potřebujete-li koloběžku přenést, stačí uvolnit řidítka a sklopit je k zadnímu tělu. Z řidítek se v okamžiku stene rukojeť, díky níž si kolonelu snadno odnesete. Takto složená koloběžka nezabere mnoho místa. Navíc není vůbec těžká., váží pouhých 12,5 kg. Vděčí za to konstrukci z leteckého hliníku. Dopravili jste koloběžku, kam jste chtěli a chcete se na ní projet? Stiskněte znovu tlačítko, koloběžka se rychle rozloží a vy se můžete projet. Klíčové vlastnosti:

  • Konstrukce z leteckého hliníku zaručuje pevnost, odolnost a nízkou hmotnost
  • Výkonný elektromotor umožní rychlou a svižnou jízdu
  • Přední a zadní osvětlení pro maximální bezpečnost i za tmy
  • Odolná konstrukce splňující normu IP54 dovolí jízdu i za mírného deště nebo v prašném prostředí
  • Kotoučová brzda pomáhá při brzdění
  • S vypnutou elektronikou lze na koloběžce jezdit i klasicky pomocí odrážení

 

 

Tyto koloběžky si také můžete u nás zakoupit. Více na: https://www.kimgroup.cz/elektrokolobezky-2/

 

Záznamy nebyly nalezeny...