Xiaomi Mi robot - robotický vysavač

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

vysoká výkonnost, skvělá orientace v interiéru, určení optimální trasy vysávání, systematické uklízení, radarové senzory, sloužící k rozpoznání pevné překážky, malá velikost, bezproblémové vysávání podél zdí i vysávání koberců s delším vlasem

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
4.8.2021
Cena 9 362 Kč bez DPH
11 328 Kč
Kód produktu 99049102
Značka Xiaomi
Kategorie Robotické vysavače
Záruka 2 roky
 

 

Patříte mezi lidi, pro které je úklid nutným zlem? S robotickým vysavačem Xiaomi Mi robot, který najdete v e-shopu společnosti Kim Group, se pro vás stane úklid zábavnou činností.

 

Silný motor

 

Jedním z ukazatelů kvality vysavačů je výkonnost jejich motoru. Motor japonské značky NIDEC řadí robotický vysavač Xiaomi Mi robot k nejvýkonnějším robotickým vysavačům na trhu. Tento vysavač však nemusí vždy pracovat na plný výkon, uživatelé mají k dispozici výběr ze tří výkonnostních stupňů.

 

Vysaje téměř jakýkoliv povrch

 

Slabými stránkami mnohých robotických vysavačů jsou koberce s dlouhým vlasem a vysávání podél zdi. Tyto slabé stránky však v žádném případě nevlastní robotický vysavač Xiaomi Mi robot. Je totiž vybaven malým kulatým kartáčkem, který hravě vysaje i podél zdi a bez problémů si poradí i s koberci s delším vlasem. Navíc volné umístění hlavního kartáče umožňuje pohyb ve svislé ose a následné zajištění správného přítlaku na všechny typy koberců.

 

Vysavač je opravdu chytrý

 

 

 

Během práce vysavačem můžete věnovat své oblíbené činnosti. Vysavač se pohybuje tiše po interiéru a sám plní zadané úkoly. Skvěle se orientuje ve vašem interiéru, navíc dokáže určit optimální trasu vysávání ve vaší domácnosti. K tomu slouží pokročilý SLAM (Simultaneous localization and mapping) algoritmus.

 

Ne vždy je třeba, aby vysavač pracoval na maximální výkon, Pomocí aplikace MI Home můžete nastavit úroveň výkonu.

 

Nemusíte se starat ani o to, zda je baterie nabitá nebo ne. Vysavač si ji sám dojde d nabít o nabíjecí stanice. Pokud je nádobka na nečistoty plná, vysavač přestane pracovat a zpozorní vás na to.

 

Robotický vysavač Xiaomi Mi robot v žádném případě neuklízí náhodně, nýbrž uklízí systematicky v přesně vymezené vzdálenosti. Nestane se, že by do něčeho narazil nebo dokonce spadl ze schodů. Díky dvanácti senzorům naprosto přesně rozezná překážku a vyhne se jí.

 

Kromě vysávání umí také zamést a vytřít. Díky laserovému senzoru LED, ultrasonickému radarovému senzoru, detektoru schodů, detektoru zdí detektoru kolize, gyroskopu a elektronickému kompasu se výborně orientuje ve vašem interiéru. Nechybí ani měřič vzdálenosti, měřič rychlosti ventilátoru a detektor zdvihnutí. Zvedne-li ho někdo ze země, vysavač okamžitě přestane pracovat.

 

Vysavač můžete priorit s vaším chytrým telefonem, který pracuje v operačním systém iOS nebo Android. Pomocí aplikace Mi Home ho můžete ovládat na dálku. Dokonce ho můžete naprogramovat tak, aby začal s úklidem v době, kterou mu zadáte.

 

S

robotickým vysavačem Xiaomi Mi robot bude pro vás úklid zábava.


 

Klíčové vlastnosti

  • Schopnost vytřít a současně vysát

 

  • Naprostá samostatnost během úklidu

 

  • Dokonalá orientace v interiéru

 

  • 12 čidel jako ochrana před nárazy do zdí, nábytku, pádu ze schodů

 

  • Možnost komunikace a ovládání vysavače pomocí smartphonu

 

Hmotnost 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VB Avatar autora | 8.1.2019
S vysavačem jsem naprosto spokojený. Vysává spolehlivě a zvládne projet celý byt do posledního koutu. Ovládání skrze aplikaci Mi Home je velmi snadné a intuitivní.
5
LZ Avatar autora | 8.1.2018
Vysavač je naprosto super. Jediný problém byl s EU přechodkou která neudržela kontakt (použil jsem vlastní) a při připojování na wifi síť jsem v Xiaomi applikaci musel zvolit region China. Pak vše fungovalo. Nákup, komunikace a doručení vše v pořádku.