Xiaomi Mi LED Ceiling Light 20369

 
Top produkt Efekt lupa
 

 

elegantní design, vysoký rozsah teploty a jasu barev, noční režim, snadná instalace, možnost dálkově ovládat pomocí smartphonu

 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
3.2.2021
Cena 1 602 Kč bez DPH
1 939 Kč
Kód produktu 6934177706073
Značka Xiaomi
Kategorie Svítidla
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Elegantní moderní minimalistický design


Jednoduchý, moderní a minimalistický design stropního svítidla XIAOMI MJXDD01YL zapadne do každého interiéru. Svítidlo je velice nenápadné, i díky tomu nebude navzdory modernímu designu působit rušivě v žádném interiéru. Nemusíte mít obavy, že se dovnitř svítidla dostane prach. O jeho odolnost vůči prachu se kromě jeho tvaru postará i certifikace IP60.


Světlo pro čtení i pro relaxaci


Stropní svítidlo XIAOMI MJXDD01YL vás mile překvapí svou kvalitou. Přestože se jedná o stropní svítidlo, bez problémů dokáže nahradit stolní lampu. Tuto schopnost mu propůjčují LED diody s indexem barevného vykreslování, dosahujícího až 95Ra.


Toto svítidlo lze použít i jako noční světlo. Stačí přepnout na měsíční režim, nazývaný též noční režim a jasné, ostré světlo se v okamžiku promění v tlumené, jemné uklidňující světlo, které vám pomůže uvolnit se před spaním. Na výběr máte více možností než pouze dva režimy. Toto stropní svítidlo totiž nabízí možnost regulace teploty a jasu světla. Oceníte také jeho dlouhou životnost, která činí úctyhodných 25 tisíc hodin.


Svítidlo XIAOMI MJXDD01YL je chytré


Chytrost tohoto svítidla společnosti Xiaomi spočívá nejen v možnosti regulace teploty, jasu světla a možnosti přepnout na noční režim. Svítidlo například pozná, že jste usnuli a samo se automaticky zhasne, čímž šetří energii. Jeho ovládání je jednoduché. Lze ho ovládat pomocí dálkového ovladače i pomocí aplikace ve smartphonu. Na výběr máte ze dvou aplikací – aplikace Yeelight nebo aplikace Mi Smart Home.


Nabízí také možnost ovládání dotykem nebo pouze hlasem. Potěší vás také možnost propojení s virtuální asistentkou Alexou od společnosti Amazon nebo s Google Asistent či Google Home. Naprostou samozřejmostí je rozhraní Bluetooth.


Snadná instalace během pár minut


Nejprve nainstalujete kovový rám, který je vybaven dvěma konektory pro střídavé vodiče. Stisknete pouze červená tlačítka a zasunete vodiče do otvorů a rámeček je namontován.


Následuje připojení vlastního svítidla. Jeho připojení je velice snadné. Stisknete západku na každé jeho straně a svítidlo je připojeno ke stropu. Zbývá pouze spárovat svítidlo s dálkovým ovladačem, mobilní aplikací nebo další službou.Klíčové vlastnosti
  • Vysoký rozsah teploty a jasu barev  • LED diody  • Elegantní, minimalistický design  • Odolnost vůči prachu  • Možnost ovládat pomocí ovladače, mobilních aplikací a dalších služeb  • Možnost ovládat dotykem nebo hlasem  • Jednoduchá instalace  • Dlouhá životnost

Hmotnost 1.36 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: