Domů / Novinky / Vysvědčení se blíží! Obdarujte svého školáka chytrým telefonem.

Vysvědčení se blíží! Obdarujte svého školáka chytrým telefonem.

KIMGROUP - Vysvědčení se blíží! Obdarujte svého školáka chytrým telefonem. - kimgroup    Blíží se konec školního roku a vy přemýšlíte, jaký dárek pořídit svému prvňáčkovi, druháčkovi nebo třeťáčkovi za výstavní vysvědčení? Pokud přemýšlíte o novém mobilním telefonu, jednoduchým a stylovým i-Style od thajského výrobce i-Mobile vykouzlíte na tváři dceři nebo synovi obrovský děkovný úsměv.

I-Mobile s Androidem pro školáky

Konec školního roku se nezadržitelně blíží a vaše dítě bude v ruce držet své první nebo slíbené vylepšené vysvědčení. Chcete ho mile překvapit? Hodláte ocenit vynaloženou snahu a samé jedničky své ratolesti novým mobilním telefonem? Sázejte na elegantní a jednoduchý i-Style od thajského výrobce i-Mobile.

Svůj vlastní mobil má dnes už prakticky každý školák, nevyjímaje prvňáčků. Jak jinak dát rodičům vědět, že odpadl anglický jazyk nebo že se půjdete po vyučování ještě učit ke kamarádovi. Jaký telefon ale vybrat, aby udělal radost a byl za rozumnou cenu? Nejdůležitějším faktorem pro koupi mobilního telefonu pro malé děti je jednoduchost.

 

I-Mobile i-Style 2.7

Stylový i-Mobile i-Style 2.7 je velmi levný model se základními funkcemi, který je zároveň ideální pro seznámení s oblíbeným operačním systémem Android a s chytrými telefony obecně. Jedná se o lehké zařízení, které skvěle padne do malých dětských rukou. Oplývá 3,5palcovým displejem s rozlišením 480 x 320 pixelů, což malým školákům bohatě postačí. Předním 2 Mpix fotoaparátem se zabaví na dlouhé hodiny. Bez problémů s ním pořídí parádní fotografie i videa, kterými se můžou po prázdninách chlubit kamarádům ve škole. Dostačující průměrnou výdrž zaručuje baterie s kapacitou 1400 mAh, poměrně aktuální systém zase Android 4.4. Malý i-Mobile i-Style je dostupný v oblíbeném bílém provedení, takže je vhodný pro holky i kluky. Tento malý kamarád v sobě skrývá dva micro SIM sloty pro dvě telefonní čísla, což není pro malé děti zas tak podstatné. Co je ale bude zajímat, je, kolik fotek se jim vejde do malého přístroje. S úsměvem na tváři jim sdělte, že až se do telefonu fotografie nevejdou, pořídíte jim ještě micro SD kartu, aby mohli dále fotit.

 

Trefa do i-Mobile

Plánujete o prázdninách rodinnou dovolenou? Nabijte dětem před odjezdem mobilní telefon nabíječkou, která je součástí balení. Malé děti na tohle zapomínají. Ještě jim nezapomeňte stáhnout do jejich nového telefonu i-Mobile i-Style jejich oblíbenou hudbu a do tašky jim sbalte přiložená sluchátka. Určitě vám za to na cestě k moři dodatečně poděkují. Není nad to slyšet dvakrát děkuji. Za super dárek i za super péči. Dovolená může začít.