Domů / Novinky / Xiaomi Redmi 3 - vsaďte na tu správnou "trojku"!

Xiaomi Redmi 3 - vsaďte na tu správnou "trojku"!

KIMGROUP - Xiaomi Redmi 3 - vsaďte na tu správnou "trojku"! - kimgroup    Situace kolem oblíbeného modelu Redmi 3 od výrobce Xiaomi začíná být poněkud nepřehledná :-) Za poslední dobu se úspěšná „trojka“ dočkala dvou nových verzí, které přinášejí některá vylepšení. V čem se konkrétně liší Redmi 3 Pro a Redmi 3s od základního modelu?

 

Oblíbený model Redmi 3 od výrobce Xiaomi je dostupný i v dalších verzích - Redmi 3 Pro a Redmi 3s. Jak se v nich vyznat a vybrat si tu správnou variantu, která splní Vaše očekávání? Není to až tak složité, jak se může na první pohled zdát :-)

Verze Redmi 3 je charakteristická nápaditým károváním zadní strany telefonu, které působí velmi elegantně a odlišuje tento model od ostatních telefonů značky Xiaomi. Pro Vaše data je k dispozici 16 GB vnitřního prostoru a RAM 2 GB. 

Redmi 3 Pro poznáte na první pohled podle čtečky otisku prstů na zadní straně telefonu a také podle chybějícího kárování :-) Čeká Vás už jen klasika - jednolitý odstín dané barevné varianty bez designových výstřelků :-) Vnitřní úložiště narostlo na 32 GB a RAM 3 GB. Výběr barev je stejný jako u základního modelu Redmi 3.

Redmi 3s je vzhledově k nerozeznání od verze Pro. Taktéž postrádá kárování základní "trojky" a na zádech ho zdobí čtečka otisku prstů pro pohodlné a bezpečné odemykání telefonu. Po hardwarové stránce se liší procesorem, grafickým chipem a dvěma kombinacemi paměti (2 GB / 16 GB, 3 GB / 32 GB). Změnu přináší i verze operačního systému - Android 5.1 vystřídala "šestka" (samozřejmě s nadstavbou MIUI).

Všechny verze umožňují používání dvou SIM karet (funkce Dual Sim) a rozšíření vnitřního úložiště paměťovou kartou (obě SIM a paměťovou kartu NELZE používat současně). Taktéž nadprůměrná kapacita baterie 4100 mAh zůstala u všech "trojek" zachována :-) 

 

V následující tabulce jsme pro Vás shrnuli všechny odlišnosti Xiaomi Redmi 3, Redmi 3 Pro a Redmi 3s. Ostatní parametry jsou stejné.